Posiedzenie Zarządu KKOP w dniu 2 lutego 2022 r.

W dniu 2 lutego 2022 roku odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu PKZP – KKOP przy KWP w Poznaniu.

W dniu 2 lutego 2022 roku odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu PKZP – KKOP przy KWP w Poznaniu w trakcie, którego postanowiono:

-przyznać pożyczki 116 członkom KKOP (KWP – 35 osób, KMP – 24 osoby, KPP- 23 osoby, cywile – 12 osób, emeryci – 22 osoby) na łączną kwotę pożyczek 2 422 886 zł,

-przyjąć do KKOP  14 nowych członków,

-skreślono z liczby członków 15 osób.

            Informujemy, że jest bardzo duże zainteresowanie udziałem w turnusach profilaktycznych organizowanych przez KKOP przy KWP w Poznaniu. Na dziś wpłynęło około 400 wniosków z czego blisko połowa dotyczy osób, które nigdy nie korzystały z tej formy wypoczynku. Wnioski można składać do 5 lutego br. Najprawdopodobniej do Zarządu wpłynie około 700 wniosków z czego na turnusy zostanie skierowanych 120 członków!!!  Środki przeznaczone na organizację turnusów (przyznane przez Walne Zebranie Delegatów) są podobnie jak w roku ubiegłym zmniejszone o połowę. Ma to związek z tym, że KKOP nie otrzymuje praktycznie żadnych środków z oprocentowania bankowego posiadanych środków i drugi rok z rzędu wykorzystywane są jedynie środki rezerwowe, których niestety jest co raz mniej. Informujemy, że posiedzenie Komisji ds.  Przydzielenia Turnusów Profilaktycznych odbędzie się prawdopodobnie 2 marca br. Osoby, które zostały zakwalifikowane na poszczególne turnusy, zostaną o tym fakcie poinformowane pisemnie w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu. Osoby, które złożyły wnioski o przydzielenie turnusów mogą też uzyskać informacje telefonicznie pod numerem 47 77 131 70, jednak nie wcześniej niż po dniu 3 marca br.

<----  SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE TURNUSY PROFILAKTYCZNE 2022

Lista aktualności
TURNUSY PROFILAKTYCZNE 2024
Zachęcamy do zapoznania się z nową propozycją dot. Turnusów profilaktycznych w roku 2024. Patrz zakładka po lewej stronie
Podziękowanie od Naczelnika WRD KWP w Poznaniu
Zarząd otrzymał podziękowanie od Naczelnika WRD KWP w Poznaniu
Podziękowanie od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu
Zarząd KZP otrzymał Podziękowanie od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu
ZMIANY W UDZIELANIU POZYCZEK
Zarząd PKZP zwraca się do wszystkich Członków KZP przy KWP w Poznaniu o zapoznanie się z nowymi regulacjami zawartymi w staucie, dotyczącymi w szczególności udzialania pożyczek i gromadzenia wkładów.
TURNUSY PROFILAKTYCZNE 2023
ROZPOCZYNAMY ZBIERANIE WNIOSKÓW NA TURNUSY PROFILAKTYCZNE W ROKU 2023. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADCE PO LEWEJ STRONIE.
Życzenia Świąteczne
Wszystkiego Najlepszego na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2023
V Mistrzostwa Policji w podciąganiu na drążku zakończone
W dniu 27 września 2022 roku na Oddziale Prewencji Policji w Poznaniu odbyły się Jubileuszowe V zawody w podciąganiu na drążku.
V Mistrzostwa Policji w podciąganiu na drążku.
W dniu 27 września 2022 roku w godz. 12:00 – 14:45 na terenie Sali Ćwiczeń Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu odbędą się V Mistrzostwa Policji w podciąganiu na drążku o Puchar Przewodniczącego Zarządu PKZP-KKOP przy KWP w Poznaniu.
Wybrano nowy Zarząd PKZP przy KWP w Poznaniu
W dniu 23 czerwca 2022 r. podczas Walnego Zebrania Delegatów PKZP-KKOP przy KWP w Poznaniu, wybrano nowy Zarząd oraz Komisję rewizyjną. Nowe władze już się ukonstytuowały i wybrały z posród swojego grona osoby funkcyjne.
Posiedzenie Zarządu KKOP w dniu 29 kwietnia 2022 r.
W dniu 29 kwietnia 2022 roku odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu PKZP – KKOP przy KWP w Poznaniu
Posiedzenie Zarządu KKOP w dniu 6 kwietnia 2022 r.
 dniu 6 kwietnia 2022 roku odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu PKZP – KKOP przy KWP w Poznaniu
Posiedzenie Zarządu KKOP w dniu 2 marca 2022 r.

W dniu 2 marca 2022 roku odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu PKZP – KKOP przy KWP w Poznaniu


Serwis www.kkoppoznankwp.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.