Turnusy 2023

W imieniu Zarządu KKOP przy KWP w Poznaniu mam przyjemność poinformować Państwa, że Walne Zebranie Delegatów KKOP przy KWP w Poznaniu, podjęło Uchwałę o kontynuacji programu organizacji turnusów profilaktycznych w roku 2023.

    

         Proszę o przekazywanie koordynatorom wniosków tylko na nowych załączonych do tego pisma wzorach do dnia 10 lutego 2023 r. Emeryci mogą przesyłać wnioski bezpośrednio do Zarządu KKOP do dnia 10 lutego 2023 r.

 

         Uwaga: Osoby zakwalifikowane na turnus będą zobowiązane do przedłożenia zaświadczenia lekarskiego o zaleceniach do pobytu na turnusie profilaktycznym.

        

Zgodnie z regulaminem wnioski o przyznanie turnusu mogą składać ci członkowie KKOP przy KWP w Poznaniu, którzy mają nieprzerwany staż w Kasie przez okres min. 24 miesięcy i nie uczestniczyli jeszcze
w turnusach lub Ci, którzy uczestniczyli w turnusach 24 miesiące temu lub później. (Wnioski osób, które zostały zakwalifikowane na turnusy w roku 2021 i 2022 nie będą rozpatrywane)

        

         Informuję, że osoby, które zgłoszą ewentualne osoby towarzyszące (uwaga: w Hotelu „Diva” tylko pobyty indywidualne), które objęte są dodatkową odpłatnością, że zgłoszenie nie gwarantuje rezerwacji takich miejsc. O tym czy miejsce zostanie zarezerwowane organizator turnusów poinformuje pisemnie zakwalifikowanego na turnus wnioskodawcę. Wnioskodawca jest zobowiązany określić we wniosku, czy skorzysta z turnusu indywidualnie, jeżeli nie zostaną mu przydzielone miejsca dodatkowo płatne. Informuję, że szansa uzyskania miejsc dodatkowo płatnych w miesiącach lipiec i sierpień jest niewielka. Sugeruję, aby osoby składające wnioski o przydzielenie turnusu, wskazywały więcej niż jeden termin takiego turnusu, gdyż to znacznie zwiększa szansę na zakwalifikowanie osoby na turnus.

         Informujemy Państwa, że po zakończeniu procedury kwalifikacyjnej do osób, którym przydzielono miejsca na turnusach, zostaną przesłane formularze z pełną informacją
o przydzielonych terminach i miejscach turnusów.

Osób niezakwalifikowanych na turnusy o tym fakcie nie zawiadamiamy.

        

         W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z Przewodniczącym Komisji Kwalifikacyjnej asp. sztab. Błażejem Dulatem Tel. Sł. 47 77 131 70 oraz 605 997 601

 

Serwis www.kkoppoznankwp.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.